Bileklik

Tarzını ve stilini her gittiği ortamlarda yansıtmak isteyen bütün kadınlarımızın daha şık bir görüntü sağlamaları için birçok bileklik modelleri tasarlanmıştır. Bileklik modelleri geçmişten günümüze kadar şık ve zarif halleri ile kadınlarımızın en önemli aksesuarı olarak yerlerini almaya ve bunu sürdürmeye devam ediyor. Bileklik modelleri nelerdir? Diye sorulduğunda o kadar çok yazılacak şey olduğunu fark ettik ki bu bilgileri hemen sizlerle paylaşmak istedik.

Eskilerden günümüze tüm kadınların ve erkeklerinde kullandığı bileklik modelleri tüm zarafeti ile etkinliğini korumakta. Kullanılan malzemeleri ile renk renk bileklik modelleri kişilerin kıyafetlerini zarif bir şekilde tamamlayan aksesuarlardan.

 

Bileklik modelleri arasında en bilinen deri bileklik çeşitleridir. Bu bileklik modelleri hem kadın hem de erkek kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilir. Farklı geleneklere göre birçok bileklik modelleri ile karşılaşmaktayız. Çelik bileklik modelleri ise deri gibi en çok tercih edilen modeller arasında. Kelepçe bileklik modelleri ışıltıları ve şıklıkları ile işlenmiş değerli ve doğal taşlı modelleri ile kadınlarımızın gönüllerini fethetmeye devam etmekte.

 

Erkekler eşlerinize, annelerinize, sevgilinize hediye edilebilecek en güzel ürünlerden birinin bileklikler olduğunu, bu tür bir hediye ile eşinizin annenizin ne kadar mutlu olacağını da mutlaka aklınızda bulundurmalısınız. Kalın ve ince olarak tarzları ile birçok seçeneği bulunuyor. Ayrıca bilekliklerin 1 Marttan başlayarak yılsonuna kadar takıldığında bereketli bir yıl geçirileceğine ve uğur getireceğine inanılır.

 

Kadınların yine en çok tercih ettiği boncuklu, taşlı bileklik modelleri her dönem olduğu gibi 2019 sezonunda da yerini korumaya devam ediyor. Son zamanların gözdesi olan sarmal bileklik modelleri ise her yaş grubundan hem kadın hem erkeklerin kullanımı için vitrinlerde yerlerini aldılar. Nazar boncuklu ve farklı boncuklardan oluşturulmuş bileklik modelleri ise yaz günlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Bileklik modellerinin arasında ahşap boncuklu olanları da unutmamak lazım. Bir ip üzerine dizilmiş farklı geometrik şekilleri ve renkleri ile cıvıl cıvıl görüntü sergilelerler. Çok eskiden beri kullanılıyor olan şahmeran bileklik modeli de günümüzde yine kadınların olmazsa olmazlarının arasında. İsimli ve harf tasarımlı bileklik modelleri her zaman olduğu gibi bu sezonda bileklerde görülmeye devam etmektedir.

 

Aktif filtreler

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

whatsapp.png