Evlilik Yıldönümü

Hayatımızdaki en önemli anlardan olan evlilik yıldönümleri hemen hemen herkes tarafından kutlanılan ve önem verilen anlardandır. Özellikle kadınlar bu duruma oldukça önem verdiklerinden unutulmasını istemez. Evlilik yıldönümü çiftlerin karşılıklı olarak birbirlerine jest yaptıkları ve hediye aldıkları bir gündür. Bu günlerde en özel şey, hatırlanmaktadır. Kadın erkek fark etmeksizin karşılıklı iş yerlerine ya da eve gönderilecek bir çiçek bugünün anlam ve önemi için çok değerlidir. Bu nedenle öncelikle eşinize erken saatlerde bir çiçek göndererek bugünü unutmadığını ve aklınızda olduğunu hatırlatabilirsiniz.

En Güzel Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Evlilik Yıldönümü için romantik bir yemek, klasik ama her zaman etkilidir. Bütçenize göre evde ya da dışarıda ayarlayacağınız şık bir mekanda, bu özel günü kutlamak için organizasyon yapabilirsiniz. Evde kutlamak istiyorsanız evi balonlar, ikinizin ya da çocuğunuz var ise onların da yer aldığı fotoğraflar ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz. Eşinize küçük notlar bırakarak ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Dışarıda bir mekanda evlilik yıldönümü fikirleri istiyorsanız bu tamamen bütçeniz ile alakalıdır. Mekana evlilik yıldönümünüz olduğunu önceden belirtebilir ve masanızın ona göre süslenmesini ve şık olmasını talep edebilirsiniz. Yemek sonrası gelecek bir pasta ile günü daha özel hale getirebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Eşinize alacağınız her hediye onun için değerli olacaktır. Eşinizin nelerden hoşlandığını ve neler ile mutlu olacağını en iyi siz bilirsiniz. Evlilik yıldönümü hediyeleri için klasiklerin dışına çıkmak istiyorsanız, eşinize romantik bir hafta sonu tatili fırsatı sunabilirsiniz. Kalacağınız otel şehrinize çok yakın bir konumda dahi olsa eşinizi çok mutlu edecektir. Otel yetkililerine evlilik yıldönümü hakkında bilgi verirseniz kalacağınız odayı bir balayı odası gibi süsleyerek, sizleri adeta ilk evlendiğiniz günlere geri getirebilirler.

Bunlar dışında klasik olsa da her zaman etkili olan altın ya da gümüş takı hediyeleri hem erkekler hem de kadınlar için çok değerlidir. Kadınlara alınabilecek maddi durumunuza göre altın ya da gümüş yüzük, bileklik, kolye, küpe gibi hediyeler; erkeklere de saat, kol düğmesi, kravat gibi aksesuarlar klasik gibi görünse de her zaman işe yarar. Bütçenize uygun olarak maddi ve manevi alınabilecek her hediye ya da güzel söz eşinizi mutlu etmeye yetecektir.

 

whatsapp.png