Küpe

Farklı model seçeneği ile istediğiniz kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz şık ve modern tasarıma sahip olan bu modeller ön plandadır. Hangi kıyafetle hangi aksesuarı kullanıyorsak ona göre şekilleniyoruz akıllarda. O şekilde akıllara geliyorsunuz, bu nedenle seçtiğimiz kıyafete dikkat ederek tarzımızı oluşturmamız oldukça önemli. Biz de sizin için bir kaç küpe çeşitlerini ve küpe modellerini içeren bir kategori sunuyoruz. Bu kategoride neler mi var?

Figürlü Küpe Modelleri

Kıyafetin tamamlayıcısı olarak dikkat çeken küpe modelleri, kadınlar için vazgeçilmez bir ayrıntı. Birbirinden farklı zevkler için tercih edilen sayısız model arasında karşımızda bu kez figürlü küpeler çıkmakta. Bu kimi zaman bir insan stili, kimi zaman çiçek, kimi zaman hayvan kimi zamanda günümüz figür tasarımları ile sezona damgasını vurmaya devam etmektedir.

Sallantılı Küpe Modelleri

Moda ne kadar değişse de sallantılı küpe modelleri bir şekilde hayatımızda oluyor. Renk, materyal, şekil veya taş değiştirerek kulaklarımızda yerlerini alıyor. Püskül, taş ve kuş tüyü gibi birçok farklı malzemenin kullanıldığı sallantılı bu küpeler bu sezon birçok kez karşımıza çıkmaktadırlar.

Halka Küpe Modelleri

En çok bildiğimiz bu küpe modellerinden biriside olan bu halka küpeler hem sade, hem de modelleri ile her tarza uygun seçenekler sunmaktadır. Metal halka küpe modelleri günlük hayatta daha çok kullanışlıdır. Özellikle gold küpe modelleri fazlasıyla şık durmaktadır.

Klasik ve Modern İnci Küpe Modelleri

Klasik bir küpe düşünüyorsanız size klasik ve aynı zamanda modernliğe sahip olan inci küpeleri önerebiliriz. İnci, daha çok gelin adaylarının vazgeçemedikleri bir aksesuar halindedir. Günlük hayatta da onu kadınların kulaklarında görmek mümkündür. Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği bir tarzdır.

Top Küpe Modelleri

Rengârenk top küpeler son zamanda oldukça fazla karşımıza çıkmakta. Zincir şeklinde başlayıp kimi zaman renkli kristal taş ve boncuklarla bezenmiş, ponpon sallantılı küpe olarak sıra dışı ve cıvıltılı bir görüntü yaratıyor. Top küpeler ayrıca bayanların boyun kısmını uzun göstermektedir. Bu küpeler günümüze baktığımızda kadınların vazgeçilmez takılarının başında gelen küpe çeşidi olarak yerini almaya devam etmektedir.

Aktif filtreler

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

whatsapp.png